O společnosti

Společnost SON, spol.s r.o. byla založena na jaře  roku 1995 jako ryze česká  velkoobchodní společnost se zaměřením na stavební chemii a nátěrové hmoty, které dodávala nejprve do prodejen Barev a Laků ve Východočeském kraji, později do všech odborných prodejních sítí po celé republice.

Na základě požadavků našich zákazníků jsme postupně rozšiřovali sortiment zboží a značek. Snažíme se z pohledu k našim zákazníkům- partnerům vždy o co nejlepší servis.

Své obchodní aktivity se vždy snažíme podpořit především seriózními informacemi a servisními službami. Dodávkami zboží s termínem dodání 24 - 48hodin od objednání po celém území ČR, technickými informacemi od našich proškolených obchodníků - odborníků, systémem zásobování, řešením požadavků našich partnerů  a komunikací.

V roce 2015 jsme naše cíle postavili na trh s autolakýrnickými materiály, se kterými máme bohaté zkušenosti a to především při letitém prodeji a servisování  míchacích zařízení autolakovnám.  Mezi naše zákazníky dnes patří jak specializované prodejny, tak i profesionálové - řemeslníci a výrobní podniky.  Pro systém opravy autolaků  dodáváme na trh kompletní systémy tmelů,  podkladových nátěrových a nástřikových hmot a laků. Distribujeme  materiály pro lakýrnictví a neustále rozšiřujeme systém brusiv a pomocných materiálů nejen pro autolakýrnický průmysl.

Společnost SON, spol.s r.o. vlastní již více než 15 let certifikáty integrovaného systém řízení jakosti ISO 9001 a ISO 14001. Průběžně sledujeme a vyhodnocujeme naše postupy a snažíme se neustále zkracovat termíny na řešení případných neshod směrem ke spokojenosti zákazníků.